Протокол на журито на Веселяче 2017

Днес, 03.06.2017 г. жури в състав: Николай Георгиев, Лилиян Данчев, Любомир Марянски и Орлин Горанов присъди следните награди на участници във фестивала:

РАЗДЕЛ „НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ”
КАТЕГОРИЯ „ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ  ДО 9 ГОД.-ДИПЛОМ, МЕДАЛ И ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ
1-ВО  МЯСТО-ИВАН ХАМБАРДЖИЙСКИ-ФГ „ВЕСЕЛИНА” БЛАГОЕВГРАД
КАТЕГОРИЯ „ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ  ДО 14 ГОД.-ДИПЛОМ, МЕДАЛ И ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ
2-РО  МЯСТО- КРИСТИЯН ГЪРЧЕВ-ФА „ВЕСЕЛИНА” БЛАГОЕВГРАД
1-ВО  МЯСТО –СПАСИМИРА ИВАНОВА- ФА „ВЕСЕЛИНА” БЛАГОЕВГРАД
КАТЕГОРИЯ „ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ  ДО 19 ГОД.-ДИПЛОМ, МЕДАЛ И ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ
2-РО  МЯСТО –МАРТИН ЗЛАТАРСКИ „ВЕСЕЛИНА” БЛАГОЕВГРАД
1-ВО  МЯСТО-СТОЯН ЧАЛГЪНОВ „ВЕСЕЛИНА” БЛАГОЕВГРАД

РАЗДЕЛ „НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ”
КАТЕГОРИЯ „ГРУПИ”  ДО 19 ГОД.- ДИПЛОМ, СТАТУЕТКА И ПАРИЧНА НАГРАДА ЗА 1-ВО МЯСТО
1-ВО  МЯСТО –ФГ „ВЕСЕЛИНА” БЛАГОЕВГРАД

РАЗДЕЛ „НАРОДНИ ПЕСНИ”
КАТЕГОРИЯ „ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ  ДО 9 ГОД.-ДИПЛОМ, МЕДАЛ И ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ
2-РО  МЯСТО –ИВАН ХАМБАРДЖИЙСКИ-ФГ „ВЕСЕЛИНА”
1-ВО  МЯСТО –ТЕОДОР ЧАЛГЪНОВ- ФГ „ВЕСЕЛИНА”

КАТЕГОРИЯ „ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ  ДО 14 ГОД.-ДИПЛОМ, МЕДАЛ И ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ
3-ТО  МЯСТО-ВЕЛИСЛАВА ШОПОВА- ФГ „ВЕСЕЛИНА” -БЛАГОЕВГРАД
2-РО  МЯСТО –АЛЕКСАНДРА  БУЧКОВА –С. ДОБЪРСКО
1-ВО  МЯСТО- ТАНЯ СТОЯНОВА- ФГ „ВЕСЕЛИНА” -БЛАГОЕВГРАД
1-ВО  МЯСТО -ЯНИЦА АЛЕКСИЕВА –С. МАРИКОСТИНОВО

КАТЕГОРИЯ „ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ  ДО 19 ГОД.-ДИПЛОМ, МЕДАЛ И ПРЕДМЕТНИ НАГРАДИ
3-ТО МЯСТО- ГАЛА ЧИВИЕВА-НХГ БЛАГОЕВГРАД
2-РО МЯСТО- ДУЕТ ГАЛА ЧИВИЕВА И ИВАННА ДИМОВА- НХГ БЛАГОЕВГРАД

РАЗДЕЛ „НАРОДНИ ТАНЦИ” ДО 9 ГОД.- ДИПЛОМ, СТАТУЕТКА И ПАРИЧНА НАГРАДА ЗА 1-ВО МЯСТО
3- ТО  МЯСТО –ФТШ „МАКЕДОНЦИ” СЕЛО КУЛАТА
ДТС „САМОДИВСКА КИТКА”-СЕЛО САМУИЛОВО
ДТС „ПИРИНСКА МАГИЯ” СЕЛО МАРИКОСТИНОВО

2-РО  МЯСТО- ДЮФА „ПИРИНСКА КИТКА”-БЛАГОЕВГРАД
ФТШ „МАКЕДОНЦИ”-С. НОВО ДЕЛЧЕВО
ДЮТА „ПОДГОРИЕ” С. СКРЪТ

1-ВО  МЯСТО-ФТА „ВЕСЕЛИЕ”-ГР. СИМИТЛИ
ДТС „ВЕСЕЛЯЧЕ” ГР. КРЕСНА
ТС „ШЕВИЦА”-С. КОЛАРОВО

РАЗДЕЛ „НАРОДНИ ТАНЦИ” ДО 14 ГОД.- ДИПЛОМ, СТАТУЕТКА И ПАРИЧНА НАГРАДА ЗА 1-ВО МЯСТО

3-ТО  МЯСТО-ФТШ „ МАКЕДОНЦИ” С. СТРУМА
ДТС „ПОДГОРЧЕ” –С. ЯВОРНИЦА
ТС „ДОБРИНИЩЕНЧЕ” ГР. ДОБРИНИЩЕ

2-РО  МЯСТО- ТС „ШЕВИЦА”-С. КОЛАРОВО
ДЮТА „ПОДГОРИЕ” С. СКРЪТ
ТС С. ГАБРЕНЕ
1-ВО  МЯСТО ФТА „ВЕСЕЛИЕ”-ГР. СИМИТЛИ
ДЮФА  „ПИРИНСКА КИТКА”-БЛАГОЕВГРАД
ДТС „ВЕСЕЛЯЧЕ” ГР. КРЕСНА

РАЗДЕЛ „НАРОДНИ ТАНЦИ” ДО 19 ГОД.- ДИПЛОМ, СТАТУЕТКА  И ПАРИЧНА НАГРАДА ЗА 1-ВО МЯСТО

3-ВО  МЯСТО-ДТС НЧ „ПРОСВЕТА-1940”  С. РУПИТЕ
2-РО  МЯСТО - ДЮФА  „ПИРИНСКА КИТКА”- БЛАГОЕВГРАД
ТС „ПАЛАКАРИЙЧЕ”- С. РАЙОВО
1-ВО  МЯСТО-ДТС „СЕВЕРНЯЧЕ” –С. ПОЛИКРАИЩЕ
АНСАМБЪЛ  „МАЛЕШЕВЦИ”- С. МИКРЕВО